Піший похід у Туреччині горами і вздовж моря Лікійською стежкою. Зробимо сходження на вершину - г. Tahtali (2366м.). Це наймальовничіших походів Туреччиною. Гарний пейзаж: унікальне узбережжя Туреччини, не дуже складна стежка, високі гірські масиви з яких відкриваються дивовижні краєвиди на Середземне море. Не потрібна спеціальна фізична підготовка. Підійде всім охочим відвідати незайманий світ природи.
Зустріч у Анталії. Переїжджаємо до каньйону Гейнюк. Сьогодні ми маємо побачити каньйон Гейнюк і після цього піднятися в його верхів’я мальовничою стежкою. Ночуватимемо безпосередньо на березі річки, що утворює сам каньйон.
Göynük Canyon — висота стін каньйону в окремих місцях досягає 350 метрів, а глибина річки часом перевищує 6 метрів.
День 2.
Вранці після сніданку прощаємось з каньйоном і рухаємось у гори. На обід зупинимося у кафе у селищі Ovacık. Після обіду перейдемо через мальовничий гірський хребет і на ночівлю спустимося до руїн стародавньої фортеці у селищі Gederme.
Tahtali(2365м.). Гора Олімпос (Тахтали, 2365) - одна з найвищих точок хребта Бейдаглар та одна з вершин системи хребтів Тавр. Олімпос велично височіє над селищами Чиралі, Олімпос, Текірова. Tahtali - найвища точка Лікійської стежки.
День 3.
Після сніданку починаємо підйом на гору Тахтали. Нам сьогодні чекає досить важкий день, бо майже весь час підніматимемося вгору. На ночівлю станемо на висоті 1800м. на схилах гори Тахтали біля верхньої межі лісової зони.
День 4.
Підйом рано вранці темно. Нам належить піднятися на вершину гори Тахтали 2365м. до сходу сонця. Зустрічаємо схід сонця на вершині – це незабутні яскраві спогади на все життя. Після сходу сонця ми маємо довгий багатогодинний спуск з гори до селища Beycik. Найсмачніший обід у місцевому кафе – і за кілька годин зупиняємось на ночівлю, щоб добре відпочити та набратися сил.
Вогні Хімери - вогнедишна гора. Вогні Химери – це унікальне явище, яке вражає своєю видовищністю та загадковістю. Природні гази, серед яких переважають викиди метану (87%), вільно виходять із надр гори завдяки тиску, що створюється підземними водами. При контакті з повітрям вони самозаймаються та утворюють десятки невеликих смолоскипів. Ці «вічні вогні» розкидані на невеликій ділянці гори. Роздуті вітром, вони часто призводять до пожеж, тому схили Янарташа у місцях виходу газу, являють собою голі скелі, що вигоріли та почорнілі. Вогні палають день і ніч, іноді згасаючи, іноді, навпаки, люто вириваючись назовні. Напевно, тому вогненну гору і назвали Янарташ, що по-турецьки означає «палаючий камінь». Та й назва села Чирали перекладається як «смоляна» або «займиста».
День 5.
Ура, сьогодні день спуску! Нам доведеться пройти повз численні гранатові сади, форелеву ферму (можна скуштувати найсмачнішої свіжої форелі), прогуляємося руслом річки Ulupinar, що пересихає, і відвідаємо унікальні вогні Хімери. Наприкінці ходового дня на нас чекає Середземне море у селищі Чиралі. На ночівлю зупинимося в кемпінгу і смачно поїмо в одному з численних місцевих кафе.
День 6.
День відпочинку. Шикарний пляж та численні кафешки у нашому розпорядженні!
День 7.
Неспішно збираємось і виходимо з гостинного кемпінгу. Сьогодні день моря. Ідемо вздовж морського узбережжя відвідуючи та купаючись на численних пляжах. На ночівлю зупинимося на мальовничому пляжі із віковими соснами.
День 8.
Снідаємо, купаємось. Виходимо у бік міста Tekirova. Весь наш шлях проходити вздовж моря. Сьогодні ми маємо всього пару годин шляху. На нас чекають численні зупинки на купання та фотосесії. У Tekirova наш маршрут закінчується. Бажаючі можуть залишитися на березі моря в кемпінгу або в одному з численних готелів, частина групи, що залишилася, повертається в Анталію.
У вартість входить:
- супровід досвідченим інструктором;
- групова аптечка;
- групове спорядження (тент від дощу, казани, пальники);
- зустріч в Анталії.
У вартість не входить:
- похідне харчування на маршруті (сублімати);
- прокат спорядження (рюкзак, спальник, намет, килимок, сидушка);
- ночівлі в кемпінгу/гестхаусі;
- переліт в Анталію і назад;
- збори за вхід та переїзди автобусом;
- харчування в кафе;
- медична страховка;
- вся подальша програма до та після закінчення походу.